אבי חורמרו

משנה ליו"ר, קבוצת אמפא; מנכ"ל, קבוצת ג'ורדאש ישראל
קבוצת ג'ורדאש

קבוצת ג'ורדאש ישראל, בבעלות האחים ג'ו, אבי ורפי נקש, היא קבוצת החזקות בתחומי המלונאות והתיירות, הנדל"ן, התעופה, הספנות, התעשייה והחקלאות.

האחים, אשר נולדו בתל אביב בשנות הארבעים של המאה הקודמת, גדלו בבית קשה יום אך מלא בהשראתה של האם מרים ז"ל, אשר השקיעה את כל כולה בילדיה.

עד היום זוכרים האחים נקש את המקרר של חברת אמקור שקנתה אימם בשנות השישים. כדי להגשים את חלומה נאלצה מרים ז"ל להשקיע את מיטב כספה ואת חסכונותיו של בנה הבכור – ועשרות שנים לאחר מכן, כשקבוצת ג'ורדאש הצטרפה כשותפה בקבוצת אמפא, סגרו האחים מעגל עבור אימם.

לאחר שירותם הצבאי עברו האחים לארה"ב ופתחו חנות ג'ינסים. עם הזמן הם הרחיבו את עסקי האופנה שלהם ונכנסו לתחומים נוספים: בנקאות, השקעות, נדל"ן ועוד. גם מעבר לים נשארו האחים נקש ציונים נלהבים, וכיום חלק ניכר מכספם מושקע בהשקעות בישראל.

את הקבוצה מייצג בישראל אבי חורמרו, המכהן כמנכ"ל ג'ורדאש ישראל זה למעלה מעשור ומוביל את כל פעילותה העסקית בארץ.

החל משנת 2005 קבוצת ג'ורדאש ישראל היא שותפה בקבוצת אמפא, ואבי חורמרו משמש כמשנה ליו"ר הקבוצה.

ההישג הגדול של אמפא

ההישג של אמפא הוא בהון האנושי שלה. המרכיב האנושי חיוני להצלחתה של כל חברה, וכאן באמפא אפשר לראות חיבור חזק בין השותפים ובדרגים הניהוליים – מה שתרם ועדיין תורם באופן משמעותי להתפתחות החברה. לבוא כל יום לעבודה בכיף – זהו הישג לא מבוטל.

החדשנות של אמפא

כדי להצליח, חייבים לחשוב מחוץ לקופסה – ואנו באמפא אוהבים להיות עם ראש פתוח, לחשוב מחוץ לקופסה, לקבל החלטות מהר ולהכניס חדשנות לתחומי העניין שלנו. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל תחום, לדוגמה: הבאת ציוד חדש למפעל תעשייתי כדי לצמצם עלויות ולהתייעל. החדשנות היא היבט בלתי נפרד מהפעילות העסקית שלנו, והיא תמיד מהווה חלק מהשיקולים שלנו.

איך הגעתי לאמפא

בשנת 2005 החליטה קבוצת ג'ורדאש ישראל להיכנס כשותפה בקבוצת אמפא, וכמנכ"ל הקבוצה המייצג אותה בארץ התמניתי למשנה ליו"ר הקבוצה.

משהו שלא יודעים עליי

יודעים עליי הכול…

הפרויקט האהוב עליי באמפא

בעיניי, מגדל אלקטרה הוא מהפרויקטים היפים שלנו בקבוצה. הוא פרויקט הדגל שלנו, והוא היה אבן דרך חשובה בהתפתחותנו.

העבודה הראשונה בחיי

עבודתי הראשונה, כשהייתי צעיר, הייתה במקום אטרקטיבי במיוחד: הלונה פארק.